Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki valamit a párkányi...

Valaki valamit a párkányi mokos-rol? (sturovo) sukromna obchodna akademia?

Figyelt kérdés

gondolom keves valaszolo lesz,mert ez az iskola szlovakiaban van...csak talán oda jelentkeznek,és szeretnem tudni,h az economia-hoz milyen tanulmanyi eredmenyek szükségesek? milyen tantárgybol kell jonak lenni.

vagy esetleg valaki valami jo oldalt tud az iskolarol,mert en nem talaltam


2010. dec. 31. 10:46
 1/5 anonim válasza:
Szia,rájöttél már valamire?Én is párkányi avgyok,és oda szeretnék talán jelentkezni.
2011. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

helóó...hat ugy tudom,hogy már kellett jelentkezni.. én nem oda mentem,mert csak szlovak-angol nyilt...:/

volt felveteli,ugyhogy gondolom,ha oda szeretnel jarni,akkor valamiket kellene intezkedni az igazgatoval...

ja es van az egyszeru mokos,amin sima könyvelest tanulsz(nem tanulod angolul) abbol is csak szlovak nyilt :((

2011. jún. 11. 21:46
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj,azt kifelejtettem,h a simahoz, ahhoz nem kell felveteli
2011. jún. 11. 21:47
 4/5 anonim válasza:
Köszi,amugy én megtaláltam a weboldalukat. Te honnan vagy? A fősulira vagy a középsulira szerettél volna jelentkezni?
2011. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én nem parkanybol avgyok,közel hozza:)

én közepsuliba szerettem volna menni..

akk gondolom te fősulira,ugye?(:

2011. jún. 12. 13:11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!