Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok rendesen tanulni?

Miért nem tudok rendesen tanulni?

Figyelt kérdés

Másodéves vagyok egyetemen. Idén nagyon sokat tanultam (magamhoz képest) de valahogy nem megy rendesen. Ismerőseim sokkal kevesebb tanulással több mindent tudnak mint én, a legjobb jegyem a 3-as és a vizsgákon is meghúznak első körben! Nem tudom, mi lehet a gond, mindig azt hiszem, jó lesz mert mennyit tanultam. Aztán kijavítják és nem.

Talán nem jó taktikával tanulok? Vagy mi lehet a baj?

Segítsetek légyszi, valami tippet mert ezt már nem bírom :(


2010. dec. 21. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű szakról van szó? Mert nem mindegy, hogy magolós vagy feladatmegoldós a számonkért tudás.
2010. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyelv (bölcsész)
2010. dec. 21. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, mert nem jó taktikával tanulsz. De ezt így látatlanban nehéz megmondani. Simán az is lehet, hogy egyszerűen neked több idő kell. Kit érdekel, hogy a másik mennyit tanul őszintén? Ne ahhor mérd magad, hanem ahhoz, amit el szeretnél érni. Egyetemen a 3-as szerintem nem vészes, nem értem a gondod. Póbáld meg kicsit konrektizálni.
2010. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!