Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha rossz közép iskolát választ...

Ha rossz közép iskolát választok akkor annyi?

Figyelt kérdés

ha végig csinálom a sulit, de nem olyan magas a színvonala még be kerülhetek egy jó fősulira?

mondjuk ha 4-5 átlaggal végig viszem

amúgy ez nem gimi csak egy szakközép


2010. dec. 14. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Van néhány volt osztálytársammal kimondottan gyenge szakközépbe jártunk Bpesten.Néhányan már a diplomájuk irásán fáradoznak.Nem muszáj gimi a fősulihoz:)

Van köztük olyan aki agrármérnök lett.:)

2010. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha gyengébb suliba mész, talán még könnyebben is szerzel jó jegyeket és így jobb lehet a felvételi pontszámod. Persze azért tanulni sem árt. :)

Talán ha újrakezdeném, inkább én is szakközépbe mentem volna, nem gimibe.

2010. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és ha mivel ugye szakközépbe vagyok egy szakmát tanulok aminek köze sincs ahhoz amit valójában csinálni szeretnék

pl ha orvos szeretnék lenni mi a teendő? azzal orvosira nem vesznek fel, hogy van egy szakmám

2010. dec. 14. 16:12
 4/5 anonim válasza:
Nem számít felvételinél, ha van szakmád (legalábbis én így tudom, de lehet, hogy ha az egyetemen választott szakhoz van köze, akkor igen), de szerintem nem árt, ha több lábon állsz. Válassz egy szakmát, ami érdekel, és menj olyanra, ha egyáltalán nem érdekel semmi és tudod, hogy orvos akarsz lenni, akkor menj gimnáziumba, de akkor nagyon sokat tanulj és nyelvvizsgázzál, mert oda nem egyszerű bejutni.
2010. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem akarok orvos lenni

és már szakközépbe járok és nem mennék át gimibe mert érdekel a szakma, de majd nem azzal akarok foglalkozni

2010. dec. 15. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!