Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vegyészmérnök szak I. évfolyam...

Vegyészmérnök szak I. évfolyamos órarendjét elküldené/belinkelné valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, az I. és ha lehet, a II. évfolyamos vegyészmérnöki szakon hallgatók órarendjét hol lehet megtekinteni? Mint az orvostanhallgatók ( [link] analógjára készült verzió, pl...?
2010. nov. 20. 02:55
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

ez volt az enyém elsősként:

[link]

remélem olvasható.

2010. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
2010. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Silber ***** válasza:
84%

Látom az első válaszoló "kollega" a Pannon Egyetemen.

Nekem ez volt az első 3 félévem órarendje (az első félévben 23 kreditet vettek nekünk fel alapból, én meg még mellé 11-et, ezért ily tömött):

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

11:08-as te most vagy harmadik féléves? mert akkor tavaly együtt jártunk szeszprémbe. csak én már leléptem onnan és újrafelvételiztem máshova matek szakra. éljen a rególyaság! :-P

2010. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat, elfelejtettem hozzátenni, hogy a BME érdekelne leginkább. De köszönöm az eddigieket !
2010. nov. 20. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Likeolom a válaszokat, érdekesek. =D
2011. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!