Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdtetek már a vizsgákra...

Elkezdtetek már a vizsgákra tanulni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifejezetten a vizsgákra még nem. De folyamatosan tanulok, mert van egy csomó számonkérés:)
2010. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejezetten még én sem...de minden héten majd' beledöglök így is a tanulásba, annyit követelnek mindenből:)
2010. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy is, most járjuk végig az egyetemek gólyabáljait :)kedden bme, szerdán elte-ájk, tegnap bgf-pszf, ma elte-btk, holnap meg corvinus :)
2010. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyi pénzed van? :D
2010. nov. 19. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Még én sem kezdtem el, de úgy néz ki, hogy csak januárban lesznek vizsgáim, úgyhogy annyira nem sürget az idő hál'isten. Amúgy nekem is bőven elég az, hogy hétről hétre készüljek, nincs olyan hetünk ahol ne írnánk minimum 1-2 zh-t, egy tantárgyon belül is elég sűrűn van számonkérés, így nem tehetem meg hogy ne tanuljak folyamatosan!
2010. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!