Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó ez a pontszámító kalkulátor?

Jó ez a pontszámító kalkulátor?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 17. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
A legjobb pontszámító kalkulátor az ESZED! Nézz utána, hogy számolják a pontokat, és számold ki magad.
2010. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok. Egyébként már ránézésre sem jó.

Ott kezdődik, hogy két választott tárgyat ír, holott abból az egyik NYELV!

Másrészt csak 5 érettségi tárgyat lehet megadni, ami egyes szakoknál nem elég.

2010. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Még mindig én vagyok. A harmadik pedig, hogy nem kell szakot megadni. És mivel a különböző szakokra eltérő lehet a pontszám is a felvételi tárgytól függően, megint csak nem adhat helyes eredményt.
2010. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Arról nem is beszélve, hogy az emeltért járó pontot még akkor is beleszámolja, mikor nem abból számolja az érettségi pontokat.

Szánalmas. Egy kalap szar. Nem jó semmire. Nem is értem hogy rakhatnak fel ilyet egy honlapra...

Több hibát nem keresek benne ha nem baj. Ennyi legyen elég.

2010. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aaajjjj miért te írtál? ...
2010. nov. 17. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Mégis mi bajod van velem? Ez a kalkulátor szar. Mi nem érthető és nem megfelelő a válaszomon?...
2010. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Csak nem te írtad ki ezt a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Csak nem te neveztél gyökérnek?

2010. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ne pattogjál már.. több ember válaszára is kíváncsi lettem volna, de így, hogy harmincszor írtál, már biztos nem ír senki se.. kösz a semmit
2010. nov. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!