Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a felvin és...

Lehetséges, hogy a felvin és több oldalon a pontszámító kalkulátor eredményei különbözzenek? Most melyik érvényes?

Figyelt kérdés

kiszámoltátok nekem,ha megkérhetnélek titeketet,mert több helyen is 6 féleképpen adja meg a pontokat...hol 292,hol 312...stb

i:4,4-ny:4,4-t:4,4-n :4,4-m:5,5 -k:5,5 érettségi:m:62-m:65-n:61-k: emelt 44-t:64 thx


2010. júl. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod egyes egyetemeken különböznek a felvételi tantárgyak érettséginél, lehet, hogy egyes szakokra ezért van kevesebb pontod. Nézz utána ezeknek! Felvin megtalálod az egyetemek, főiskoláknál
2010. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyikek a felvételi tárgyak?Mert anélkül nem tudom kiszámolni.

Amúgy a felvin ami van az tuti jó.De amúgy már ki vannak írva a pontok is,ha regisztrálsz akkor megtudod nézni.

2010. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már basszus, de ha nem tudod magadnak kiszámolni, ne menjél továbbtanulni!!!!!!!

Amúgy meg anélkül, hogy tudnánk hova akarsz jelentkezni, ki sem lehet számolni.

Istenem...hihetetlen:(

2010. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint az van kiírva,hogy neked hány pontod van az adott szakon,ahová jelentkeztél.
2010. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felvié a hivatalos. A pontok attól is függenek, melyik szakra mész, ezt pedig a felvi belekalkulálja. Ezért a pontok szakonként is különböznek. Nekem pl egyik szakra van 410 pontom, a másikra csak 403, mert oda csak azt a tárgyat vihetem, amit rosszabbra írtam meg.
2010. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!