Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételivel kapcsolatban...

Felvételivel kapcsolatban (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikas, Székesfehérváron tanulok. Tavaly matekból, magyarból és töriből 4-es voltam, angolból 5-ös. Idén félévnél mindegyikből 5-ös leszek, talán matekból nem, szóval nem túlzottan tartozok a legrosszabbak közé. Gimnáziumba szeretnék menni (fehérváriak ismerik a Tópartit), az lenne a legjobb :) Érdekelne, hogy így külsős szemmel szerintetek jó-e a tanulmányi átlagom? A tavalyi matek pótfeladatokat 36 pontosra írtam, a magyart 46-ra (előkészítőn megírtuk, kb 1 hete). Mindemellett (ezt már a fehérváriaktól kérdezem) hol érdemes felvételit írni, és milyen sorrendben jelöljek meg iskolákat?


Előre is köszönöm :) És szorítsatok, hogy felvegyenek <3:D


2010. nov. 16. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki túlaggódja ezt a felvételit pedig tök fölösleges és marha lényegtelen is. Tapasztalatból mondom, én is összetojtam magam, hogy úristenúristen tiszta feleslegesen.

Most ha mindenből majdnewm ötös vagy, akkor hülye már nem lehetsz, ergó NYILVÁNVALÓAN jó, tovább evvel nem építgetem az egódat. Megírni ott érdemes, ahová első helyen jelentkezel. Amúgy tökmindegy.

2010. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2010. nov. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!