Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó már egy gyerek...

Szerintetek jó már egy gyerek 17 évesen megkapja a jogsit vagy később kéne?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert fogalmazást kel írnom róla és kíváncsi vagyok a véleményetekre
2010. nov. 15. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Miért és neked mi a véleményed? Azt kéne leírnod.
2010. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
szerintem lehetne 16 éves kortól is hiszen 16 évesen már vezethet nagy teljesítményű motorkerékpárokat (pl aprilia rs 125nek 190 km/h a végsebessége)
2010. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
17 éves voltam egyik januárban, és nyáron csináltam meg, szóval sacc per kb 17 voltam én is, és tök jó volt
2010. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:40


Képzeld el a sok felelőtlen fiatalt aki úgy érzi mindent megtehet kocsiban.

Nem hinném hogy ezt a határt még lejjebb kéne vinni...

2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

előző vok:

Ha motorral ütközöl nagy eséllyel csak Te halsz meg.

De ha ezt kocsival teszed akkor több 10 embert ölhetsz meg, akár többet...

2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mai tapasztalat... megyünk Debrecenbe, és a főúton kb 3 autó (egy bmw, egy audi és egy harmadik, ezt nem tusom mi) úgy előzött, hogy se index se semmi, és majdnem ottmaradtunk mi is... pirosnál utolértük őket, ránézésre kb 17 évesek lehettek... biztos szalagtűzőre kapták... igen, az kell, hogy a sok felelőtlen tizenéves bögömnagy kocsit kapjon aztán az első fának (jóesetben) vagy kamionnak menjen neki... És mielőtt bárki jönne azzal, hogy nekem már nem kéne vezetni, mert öreg vagyok hozzá a hozzáállásom miatt, elmondanám, hogy nincs jogsim, és kb 25 éves koromig nem is szeretnék (17 éves vagyok)
2010. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el vezetni, 24 évesen! Akikkel együtt járok tanfolyamra, mind 17-18 évesek, szóval én köztük már mamóka vagyok járókerettel. Borzasztó komolytalanok, közbepofáznak mikor beszél az oktató, másról beszélgetnek oktatás alatt, stb... Az ilyennek minek jogsi??? Anyuci-apuci kifizeti nekik a tanfolyamot, ők meg végigbukdácsolnak, közbepofáznak, stb... Ja, és most volt egy nagyon súlyos tömegbaleset, ami egy fiatal sofőr srác miatt volt.(160-nal ment fel a hídra, mikor max. 60-nal lehet ott menni) És az oktatáson ez is szóba került, és mi volt rá a válaszuk a kis csíráknak? Na mi??? : "Úgy sajnálom, pedig csak sietett...!") Majdnem össze is vesztem velük! Két ember halálát okozza a barom, és a csíra felfogásukkal csak annyit mondanak rá, hogy mennyire sajnálják, pedig ő csak sietett. :@

A gyakorlati oktatóm azt mondta, hogy ő 24 év alatt nem is adna jogsit. Osztom a véleményét.

2010. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!