Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem tudom megcsinálni?

Mi lesz ha nem tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés

két hónappal ez előtt jöttem át abba a suliba amiben most vagyok és most ezen a héten kell két tantárgyból különbözeti vizsgát írnom mi van ha nem sikerül a vizsga kirúghatnak a suliból vagy mit csinálnak?

Valaki tudja ilyenkor mi van mert eléggé ideges vagyuk tanultam a viszgára de azért szeretném tudni mi lesz ha még sem sikerül.


2010. nov. 8. 20:47
 1/8 anonim válasza:

Hűű de szerettem volna ide is valami jó nagy böszmeséget írni... XD


De most elég para a helyzet, azt hiszem, úgyhogy kivételesen megkíméllek. Sok sikert.

2010. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy megértő vagy. Valaki megtudná mondani hogy mi lesz ha nem sikerül ?
2010. nov. 8. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben voltam mint te, igazából az a lényeg hogy tudjál beszélni a témáról (töri). De például matekból bármilyen feladatot adhatnak neked az előző évfolyamból (amit ugye tanulnod kellett volna).
2010. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi az eddigi válaszokat de valaki megtudná azt is mondani mi van ha nem sikerül a vizsga kirúghatnak át tesznek egy másik suliba vagy mi??
2010. nov. 8. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...


Hát nem tudom... de lehet hogy vissza kell menned az előző osztályodba, de ez sokmindentől függ.. például én egy Gyenge szakközépiskolában tettem különbözeti vizsgát, de ha te egy gimnáziumban vagy akkor ott sokkal komolyabban veszik...

2010. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a vizsgáztatóktól vagy az igazgatótól vagy valami ottani embertől kéne megkérdezned. De ha tanultál, kipihent vagy, ettél csokit vagy szőlőcukrot előtte, tudsz koncentrálni és bízol magadban és a tudásodban, akkor nem lehet baj. Sok sikert :)
2010. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
How old are you?
2010. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgyis sikerülni fog. A különbözeti vizsga az csak ilyen "jelképes" valami. Meg kell csinálni, mert elő van írva, de kb. ennyi is.
2010. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!