Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bír a tanárom?

Szerintetek nem bír a tanárom?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimmal tök rendes még azt sem szólja meg ha lógnak de ha én teszem mindjárt szóvá teszi de másnál nem csak nálam meg még pár embernél szerintetek ez azért van mert nem bír???
2010. nov. 8. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én alapból utálom a tanárokat, jó párszor megaláztak már. De az élet engem igazolt!!!!
2010. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert beszari vagy.
2010. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy mert a többiektől már megszokta, de attól a pár embertől, akinek beszól mondjuk a lógás miatt, azoktól nem ezt várja. Talán mert lát bennetek fantáziát, és nem akarja, hogy egy "csorda" után menjetek és lerontsátok a jegyeiteket, vagy valami ilyesmi.
2010. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!