Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerinted mennyi idő alatt...

Szerinted mennyi idő alatt lehetne megtanulni?

Figyelt kérdés

A teljes 10., és 11. évfolyam anyagát.

Tudom h*lye kérdés, de érdekel. Sajnos tavaly sokat hiányoztam, és megbuktam. És szeretnék majd osztályozó vizsgát tenni. Eddig nem voltam egy él tanuló, de rájöttem hogy elb*sztam, és szeretném kijavitani a hibám.


2010. nov. 5. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem meg lehet fél év alatt is, de ahhoz kel készítened egy szigorú beosztást, h miből mennyit kel tanulnod hozzá, és azt be is kell tartanod

de egy év alatt elég lazán meg lehet tanulni szerintem (2 éve érettségiztem, egy jó középiskolában, és emlékeim szerint különösebebn nem szakadtam bele a tanulásba, ezért gondolom, hogy kevesebb idő alatt is meg lehet...persze kevesebb szórakozással, sok tanulással)

2010. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!