Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtanulni ilyen...

Hogy lehet megtanulni ilyen kevés idő alatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy történelem és irodalom pótvizsgám lesz. De a történelem felénél tartok körübelül és nem nagyon van hozzá kedvem. 29-én lesz. az irodalmat szinte tudom de tudom hogy sok gyakorlás kéne még. Van egy barátnőm aki mindig segít nekem meg elmagyarázza a történelmet. Nem tudom milyen lesz a pótvizsga és hogy hány százalék kell hogy átmenjek. Ha tudtok valami jó tanulási módszert vagy tudjátok hogy zajlik egy 9-es pótvizsga akkor légyszíves írjatok. Nagyon fontos lenne. Nagyon nagy a tét. A szerelmemet is elveszíthetem, mert ha nem megyek át messze elkerülök tőle. Messze lakok a sulimtól. Kérlek segítsetek. Minden választ szívesen várok. Mindenkinek köszönöm aki végig olvas és válaszol.
2011. aug. 24. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdted hamarabb??? Egy éved múlik rajta. Egy újabb év!!!
2011. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!