Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 23 évesen megyek főiskolára...

Ha 23 évesen megyek főiskolára az gáz?

Figyelt kérdés

csak mert 19 vagyok és 23 évesen fogok leérettségizni :(

mert anyagi okok miatt nem tudtam eddig... kicsit kínosnak érzem, hogy mások 19 évesen már fősulira mennek én meg 23 vagy 24 leszek mire elkezdhetem :(( vélemények?


2010. nov. 5. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy! Nekem van 35 éves nappalis csoporttársam (elsőéves)..tök jó fej, éppen ma talizok vele, hogy megcsináljunk egy beadandót! Senki sem nézi ki, téged sem fognak, egyáltalán nem lesz érdekes a korod!
2010. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tanulni sosem gáz,van egy ismerősöm aki 37 évesen kezdte el,és semmit nem szóltak.
2010. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. nov. 5. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is!! Sok ilyen van. Én is 25 évesen még az egyetemet taposom. Fiatalon tart ;)
2010. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
25 évesen nem kell, hogy fiatalon tartson mert még az vagy :D
2010. nov. 5. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ohh, köszönöm :) szerencsére nincs ránk írva a korunk, de az egyetem tényleg annyira vegyes, hogy abszolút nem fogsz kilógni :) Amúgy tesóm 28, most kezdte a 2.diplomát, nappalin :)
2010. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 23 évesen fogok nekiállni :)
2010. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hehe, én pont ugyanígy vagyok. 23 évesen érettségiztem estin és most 24 évesen vagyok gólya az egyetemen, matek szakon (igaz már rególya, mert az első szak tavaly nem tetszett). de kicsit se cink. a szaktársaim legalább fele is 20-22 felett van. de szerintem te előbb még csak az érettségivel foglalkozz, hol van még az egyetem...
2010. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!