Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felnőttképzés és az esti...

A felnőttképzés és az esti tagozat között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Felnőttképzésre miért jár árvasági ha esti tagozatra nem? Lényegében ugynaz a kettő. Nem értem.
ma 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Illetve - újabb információ - az is lényeges, hogy a felnőttKÉPZÉS nem ugyanaz, mint a felnőttOKTATÁS. Utóbi a köznevelési képzést, gyakorlatban esti gimnáziumot jelent. Tehát ha esti tagozaton gimit végzel, nem jár, de ha szakmát tanulsz estin vagy szakképesítést szerzel, akkor igen.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na igen ezt mondták nekem kormányhivatalban. Csak azt nem értem, hogy tavaly egy másik intézményben jártam ugyanígy estire gimnáziumba, ott mégis járt és jár most is. Pedig ugyanaz. Na mindegy is. Azt a sulit azert hagytam ott mert nagyon rosszak voltak a tanárok, egészségügyi gondjaim is akadtak, valamint az osztálytársaim is katasztrofálisak voltak.
ma 15:00
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Nem szakma utáni két éves érettségi felkészítőbe jártál? Az egy fura eset, bár egyáltalán nincsenek szakmai tárgyak, mégis technikumnak számít és így elképzelhető hogy nekik jár az árvaellátás is (?).
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem, nekem csak a 12. osztályom hiányzott, tavaly beiratkoztam ugye a másikba, idén ebbe. Tavalyinál is esti tagozatosnak volt meghírdetve.
ma 18:21
 15/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom mert asszem ott 10,11,12 is indult itt csak 11,12.
ma 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!