Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 éves technikumi képzés vagy...

2 éves technikumi képzés vagy felnőttképzés melyik a jobb és mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Felnőttképzés semmire nem jó
2023. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első sorban olyan szakképzésbe érdemes menni, amit szakképzési centrumok indítanak, ingyenes és minimum 2 éves.
2023. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzal hogy az ingyenes jó vitatkoznék.

"Begyűjtik" a sok diákot minden féle komolyabb előszűrési feltétel nélkül hogy kapják a rengeteg fejpénzt az államtól, de cserébe nem adnak lófhaszt se.

Gyógymasszőr képzésen megkaptuk a záróvizsga menetét, aztán ment a meglepődés mikor szóltam hogy "oké hogy lesz elsősegély rész, de nekünk olyat nem tanítottak". Aztán vizsga előtt 3 héttel behívtak egy külsős aki eldarálta.

Minden gyak. óra azzal kezdődött hogy "drágáim, ki jön le velem cigi-kávéra?", ezt persze az oktató mondta.

Mikor kikerültem a képzésből, beteget még nem láttam, mert nem szerveztek normális gyakorlatot, csak egymáson csináltuk.

Nem volt tisztában az aktuális vizsgakövetelményekkel, nem aszerint tanított, hanem a 10+ éves rongyos kockásfüzetéből, emiatt sokszor teljesen ellentmondásos infókat mondott, aztán mikor erre rákérdeztél, visszakérdezett valamit amit nem tudtál, és te voltál a szhar. Pl párbeszédünk:

"Hogy van a lábszár masszázs sorrendje? Összekavarodtam, múltkor nem ezzel kezdtünk"

"Na akkor mégegyszer rágjuk át... honnan ered a gázlóizom?"

*nem tudtam*

"HÁTÍGY NEM IS LEHET HALADNI AMÍG NEM TUDJÁK AZ ALAPOKAT!!

És a kérdésemre nem válaszolt persze...

Mikor dolgozni kezdtem 1 hónap alatt többet tanultam mint suliban 2 év alatt. A kollégáim fizetősön végeztek, tőlük pozitív tapasztalatokat hallgattam.

2023. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!