Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeritetek a matek vagy a...

Szeritetek a matek vagy a töri emelt érettségi a nehezebb?

Figyelt kérdés

ma 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kinek mi megy jobban.. töriből tudtam volna emeltezni ha akarok, matekból örültem hogy középszinten átjutottam.. legjobb barátnőm 90%os matek emeltet írt, közép törije éppen 3as lett úgy hogy rengeteget tanult rá
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő, attól függ ki milyen belállítottságú.

Egy humánosnak a matek nehéz, egy reálosnak meg a töri általában. Nincs értelme összehasonlítani

ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, matek elég jól megy de félek hogy az emelt azért kegyetlen lesz:)
ma 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 ha van hozzá érzéked nem lesz az. Begyakorlod a típusfeladatokat és kész
ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hova készülsz, milyen szakra? Követelmény az emelt?
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a matek emelt az sima ügy volt, egy hibám lett annak idején.

A töri emelt konkrétan kivitelezhetetlen lett volna, de a középszint is éppenhogy 3-as lett, és annak is örültem. Képtelen voltam ébren maradni a töri tételek olvasásakor: annyira unalmas, érdektelen, hasznavehetetlen ismeretek gyűjteménye volt.

ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 más meg a matekról gondolja ugyanazt. A töri érdekes, ne szóld le. Max te nem találtad meg benne a szépséget. De attól még nem igaz amiket állítasz
ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!