Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Mozdonyvezetői állás mennyir...

A Mozdonyvezetői állás mennyire önálló munkatevékenyéség?

Figyelt kérdés

Én egy 34 éves férfi vagyok, jelenleg teljesen más területen dolgozom. A munkám során sok emberrel találkozom, ami már az utóbbi években kezd egyre inkább zavarni. Korábban is inkább introvertált típus voltam, aki szólóban szeretett dolgozni és nem csapatban. Az utóbbi időben elkezdtem szemezgetni a mozdonyvezető képzéssel, mivel felveszi a műszakját elvégzi a munkáját, és nagyon leegyszerűsítve ennyit kell tennie.


Ami nekem ezzel kapcsolatban nagyon szimpatikus, hogy közben nem cseszegteti senki semmivel, nem kell hallgatnia mások zagyvaságát, nincs kibeszélő show a munkahelyen, egyéb magánéleti vájkálás, kellemetlen szagú munkatárs, vagy a szófosók és még sorolhatnám.


Egyedül attól tartok, hogy valamilyen diszpécseri szolgálattal folyamatosan kommunikálni kell, mert ha igen akkor inkább mégsem vágnék bele, nincs kedvem másokat hallgatni a telefonban, mert úgy is lenne ott egy tyúk, aki valamivel úgy is felcseszné az agyam. Persze, ha csak néha szólna az nem zavarna.



#mozdonyvezető, mozdonyvezető gyakornok
ma 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor menj el éjjeliőrnek.

Vagy birkapásztornak.

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mozdonyvezető kötöttpálya, szigorú munkarend, menetrend, kommunikáció, stb.


Menj el erdésznek.

ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha szigorú munkarend van, kötött pálya, csak ne kelljen másokkal együtt dolgoznom.
ma 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig együtt kell. Többek között a jegyvizsgálóval, tolatásvezetővel, forgalmi szolgálattevővel. Utóbbi gyakran egy rakás papírral is meg szokott ajándékozni egy-egy állomáson:)
ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!