Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valóban ennyire korlátozottak...

Valóban ennyire korlátozottak a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanulni tudom is mit szeretnék,de az érettségihez kötött!Nekem Szakmunkás bizonyítványom van sajnos érettségi nélkül!Egyik ismerősöm annyit mondott ilyen nincs mert ez is középfokú végzettség, állítólag Ő is így csinálta a sulit+elindította a vállalkozást.Jó lenne utánna járni amit majd mégis teszek,de gondoltam előtte itt megkérdezem hátha valakinek több információja van!
ma 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

HA valamihez érettségi az alapfeltétel, akkor azt a haverod biztosan nem végezte el anélkül.

Ahhoz, hogy vállalkozz, érettségi nem kell, csak bizonyos tevékenységek esetén szakképesítés.

ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szakmád, részt vehetsz két éves érettségire előkészítő képzésben, ahol a szakmát ötödik vizsgatárgyként beszámítják. Érettségihez kötött szakma máshogy nem tehető le, csak érettségivel.
ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szakmunkás bizonyítvány nem középfokú végzettség. Nem nevezném korlátozott lehetőségnek, hogy lehetőséged van délutáni tanulással két év alatt érettségit szerezni. Hajrá!
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szakmunkás bizonyítvány nem középfokú végzettség.


De, az.

ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

3, csak neked hoztam...


Középfokú végzettség érettségi nélkül: szakmunkás-bizonyítványt vagy szakiskolai oklevelet, illetve szakképesítő bizonyítványt szerzett, és érettségije vagy főiskolai, egyetemi oklevele, diplomája nincs.

ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, korlátozottak a lehetőségek, raadásul érettségi nélkül hülyének is néznek.

Iratkozz be esti gimnáziumba, és érettségizz le. Én is oda járok.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!