Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Váltsak egyetemet? Bővebben lent.

Váltsak egyetemet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok elsős egyetemista, de nem igazán jött be így a társaság. Vannak haverok, de valahogy nem az igazi. Jó tudom nem sok idő telt el eddig, de amúgy elég könnyen ismerkedő ember vagyok, és ezért sok haverra szert is tettem, de barátra sajnos nem, és ez az ami hiányzik. Emiatt nem érzem magam igazán jól, telnek a napok, elvagyok, bulizgatok, de nem az igazi.

Úgy vagyok vele, hogyha ez marad, legkésőbb év végén váltok midnenképpen, de egyre többet gondolok arra hogy már most félévkor kéne.


Szerintetek adjak még időt és esélyt, hogy hátha megváltozik és jobb lesz, vagy váltsak már most félévkor?


2010. nov. 3. 14:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, legfőképp az utiolsó előttinek, akin láttam hogy ténylegesen felfogta amit írtam :D

és a félreértések elkerülése végett: semmiképp se akarom abbahagyni az egyetemet, sőt, szakváltáson se gondolkozom, egyedül a várost gondoltam hogy lecserélném, magyarul ugyanazt tanulnám máshol.


és amúgy igen, egyetemen köt az ember általában tényleg életreszóló batrátságokat, csak sajálni tudom azokat akik az egész egyetemet bulik, pörgés és barátok nélkül csinálják végig.

2010. nov. 4. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!