Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az emelt töri...

Mennyire nehéz az emelt töri érettségi és megéri e?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a történelmet és jól is megy/könnyen tanulom, a jövőben szívesen tanulnék tovább ebben az írányban(még azon is gondolkodtam hogy töri tanárnak mennék el, bár a jelenlegi helyzetben nem igazán csábító a tanári pozíció) de mindenki azt mondja hogy nem éri meg

szept. 7. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészesen nehéz, pláne ha könnyen tanulod. Időben el kell kezdeni tanulni és ezerrel gyakorolni főleg az esszéket. Én úgy emelteztem belőle hogy nem szerettem, mégis jó eredményem lett belőle. De először mindenképp a szakot válaszd ki, ne a tárgyhoz válaszd a szakot. Egyébként viszonylag sok helyre elfogadják, pl. jog, gazdasági szakok, meg persze történelem tanár, ha tényleg ez érdekel.
szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!