Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A bursához milyen önéletrajz...

A bursához milyen önéletrajz kell? Mit írtatok benne?

Figyelt kérdés
Mert amit írtam, azt visszadobták, hogy nem ilyen kell nekik. Leírtam benne az iskoláimat, adataimat, amerikai típusút írtam. De aztmondták, hogy nem ez kell nekik.
2010. nov. 2. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell önéletrajz! Bemész az önkormányzathoz, és kérsz kifejezetten bursa igénylő lapot! Azon rajta van mi kell nekik. Le tojják az iskoládat, a lényeg nekik, hogy legyen hallgatói jogviszonyod, és szülői munkabér igazolás.
2010. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És tudjál az időben utazni, ugyanis ha jól emlékszem október végéig kellett beadni a jelentkezést...
2010. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Neked köszi a választ, 2. nem ez volt a kérdés... olvasgasd el párszor mit kérdeztem, ha 1. re nem megy az értelmezés..
2010. nov. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!