Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemény arról, hogy Szeptembe...

Vélemény arról, hogy Szeptember 1 től nem lehet mobiltelefont, sem egyéb "okoseszközt" bevinni az oktatási intézményekbe? Hogy fog ez kinézni?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 16. 07:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
Helyes. Tanulni vannak ott, ne vigyenek be semmit ami elvonja a figyelmük. Meg amúgyis minek nekik egy drága okostelefon? Csak összetörik, elhagyják, ellopják. Egy kis buta nyomógombos elég, amivel fel tud hívni ha van valami. Otthon meg ott a számítógép, én is kibírtam, amikor gimis lettem akkor jött be a GPRS, de azt is csak vészhelyzetben használtam (pl kipuskázni a töridogát a Google segítségével).
aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
8%

Az én időmben még vezetékes telefonunk sem volt otthon, nemhogy mobil…

Mégsem vesztem el soha, meg egy másik osztálytársam sem.

Értelmes dolgokat műveltünk, és tized annyira se lettünk agyalágyultak, mint a mai tinik.

Ėn 25 éves kor alatt tiltanám a cigivel, az alkohollal, minden droggal, vagy annak nem nevezett, de káros dologgal együtt, és 16 éves kor alatt a szülőket küldeném börtönbe, ha megengedik a gyerekeiknek.

aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Nem az van amit állítasz. Beviheted a suliba a telefont és az okoseszközöket, csak le kell adnod, hogy ne használhasd. Természetesen ha a tanár megengedi akkor használhatod az oktatásban.


Én személy szerint ezzel egyetértek. Olyan a munkaköröm, hogy telefont nem vihetek be. Túlélem a napi 8,5 óra melót telefonhasználat nélkül . Ha gáz van akkor a cég vezetését értesítik telefonon és ők szólnak nekem.

aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jó, mert a Gyakorin kiírt kérdések alapján új lendületet kapott a diákok állampolgári öntudata. Úgy tűnik, hogy pedagógiai szempontból hatékonyabb, mint bármelyik tanórán elhangzottak.
aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Aaaz...

Gyökér kormányoldal ez is...

aug. 16. 09:17
 6/29 A kérdező kommentje:

Azért azt a logisztikát majd megnézném amikor a portán minden reggel leadnak 600-800 telefont!


Én direkt hármat is fogok vinni amiket nem sajnálok, jó kövér biztosítást kötve rájuk!

aug. 16. 09:20
 7/29 A kérdező kommentje:

Az okos órákat már nem is említve 😂

Remélem senki se kapcsolja ki egyiket se!

aug. 16. 09:22
 8/29 anonim ***** válasza:
6%
El kell dugni a bugyiba, oda úgyse néznek be az agyhalott tanárok.
aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted be fogják tartani?

Nekünk általánosban be kellet adni, soha nem adtam be (beraktam a táskám mélyébe), mert vagy ebédelni mész és az osztályteremben a tanári asztalon van, hogy bárki bejöhessen azt elvigye. Vagy megvárom amíg meglesz a kulcs kinyitják szekrényt, kb. 5 perc kicsöngő után, akkor meg kígyózó sor lesz az ebédlőben…. Gimibe meg nem kellett beadni, még ingyen wifi is volt. ( nyilván órán nem használtuk, de szünetben esetleg)

aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Megnézem én azt a portás juli nénit, aki elveszi a telefonomat. 👀
aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!