Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki levelező tagozaton csinált...

Aki levelező tagozaton csinálta az első diplomáját, hogy írta a szakdolgozatát meg?

Figyelt kérdés
Hátrány volt, hogy levelezős voltál? Mennyire volt nehéz? Mennyi ideig tartott?

aug. 11. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, érint.
aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett volna hátrány?

Egy hét alatt írtam meg, matematikanátás, látássérülteknek). Tudtam, mit akarok beletenni, igazából gépelés volt az egész.

aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Aki az első diplomáját szerzi levelezőn, annak nincs összehasonlítási alapja, nincs mihez képest "hátrányt" éreznie :)
aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány, mivel a megírás menete ugyanaz. A nappali tagozatosok sem bent írják..úgyanúgy van konzulens, témát választasz, szakirodalmat keresel, megírod. Nálunk félévi 2x találkoztunk a konzulenssel (eleje, vége) hova haladtunk mit értünk el, de ezt lehetett emailben is. Szóval szerintem a menet ugyanaz, a témát és konzulenst kell jól megválasztani. Tényleg, ahogy a kettes írta, ha tudod mit akarsz beletenni, nem nagy téma, átlátható szakirodalma van, amit gyorsan fel tudsz dolgozni, nem hosszú az önálló kutatásos részed (ha kell). Én jórészt 1 nyár alatt írtam meg, és egy félévig csinosítottam, de nálunk portfoliót os kellett írni.
aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem éreztem hátrányt, idő is volt rá bőven, amit tanácsolni tudok:

1. Nagyon jól nézzétek meg, hogy kit választotok konzulensnek

2. Időben kezdjetek neki


Én az utolsó félév végén el akartam kezdeni írni, konzulens meg mondta, hogy "ráér az még", végül februárban kezdtem neki volt, hogy a konzulens 3 hétig nem válaszolt, de miután a többiek konzulenseiről hallottam kiderült, hogy ő még a jobbak közé tartozott. Ezek ellenére már Április elejére kész is lettem, mondjuk volt pár álmatlan éjszakám emiatt :D


Még egy tanács: csináljatok egy vázlatot (konzulens segítségével ha lehet) és azt kezdjétek el feltölteni (ne a bevezetéssel kezdjétek) előbb-utóbb kész lesz, aztán/közbe mehet a konzulensnek, hogy nézzen rá.

aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!