Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hátrány ha egyedül...

Egyetemen hátrány ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos introvertált személyiség vagyok, nehezen nyitok az emberek felé.

És az lenne a kérdésem, hogy az egyetemen ez nagy hátrány, ha nincsenek barátaim?

A csoport munkákat például így, hogy tudom megúszni?

Vagy, ha csoportos prezentációt kell csinálni azt aki hasonló cipőben járt/jár hogy oldja meg?



aug. 5. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Egyetemen nem fog kelleni csoportos ppt-ket csinálni. Nem óvoda.

Nyilván hátrány, mert nehezebben lesznek barátaid ha az lenne a cél.

aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ahova járok egyetemre, ott például angolon 3 mas csoportban kellett angolul bemutatni egy céget.

Meg voltak olyan előadások ahol csak csoportos munka volt.


Ennyiből kérdeztem, bár nem tudom mennyit számít, hogy milyen szakon vagyok, de kereskedelem és marketing-BGE

aug. 5. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem kellett egyetemen csoportos prezentációkat csinálnom... Megúszni nem lehetett. De mindig vannak olyanok, akiknek nincs kialakult baráti társasága, ilyenkor azok szoktak összeverődni csoportokká. Lehet, hogy így nem lesz olyan jó buli, mintha haverokkal csinálná az ember, de a feladatot abszolút lehet teljesíteni.
aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1# én levelezőn voltam, de ott is volt csoport munka

("kb 5 ember írjon meg X oldalt, és adjátok elő közösen" féle)


Ahogy 3# is írja, ilyenkor összeállnak azok akinek nincs párja (pl: facebook csoport chatbe keresik egymást/óra után gyorsan megbeszélik)

aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Max abból a szempontból hátrány, hogy így tényleg teljes mértékben magadra vág, utalva. Nem fogtok tudni egymás között anyagot cserélni, ha netán valamelyikőtök hiányzik az egyetemről. Nem tudjátok segíteni egymást más dologban sem. Zh, vizsga segítséget sem tudsz így kérni felsőbbévesektől, akik már átmentek.
aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Azért ezt kiegészíteném azzal, hogy ha már valakivel pl. van egy közös csoportmunkája az embernek, akkor utána kialakulhat vele egy ilyen jellegű "munkakapcsolat". Nem lesz barátság, de jegyzetek cserélésére és hasonlókra szuper lehet.
aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
6 de az csak egy ember. És egy ember jegyzete, ami nem is biztos, hogy más számára érthető, illetve azzal az emberrel is hiányozhat egyszerre. Ajánlatos azért legalább szaktársakkal közös csoportot készíteni, amikben küldenek be jegyzeteket, vizsga segítségeket. Egyedül ez krva nagy munka lenne.
aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás. Ha már így hozza a sors, hogy emberekkel dolgozz, ragad meg az alkalmat és szerezz barátokat.
aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!