Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a pótfelvételi?

Hogyan működik a pótfelvételi?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vettek fel egyik szakra sem a 3 közül (mindenhol max 10 ponttal maradtam le), viszont nem akarok egy évet tétován lenni. Konkrétan egyetemre szeretnék menni.

Azért nem lettek rossz pontjaim (330), még ha nem is jó. Ezzel szerintem van esélyem pótfelvételin. Ott tudni fogom előre a ponthatárokat, mikor beadom a jelentkezést, ugye? Olyan helyre akarok jelentkezni, ahova tuti bejutok.


júl. 25. 00:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 merhetek olyan helyre jelentkezni, ahol most 310 lett a ponthatár? Az eléggé érdekelne. Csak félek, hogy többen jelentkeznek rá és 330 fölé emelik.
júl. 25. 07:28
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, azért jóval fölötte vagy. Sok sikert!
júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megpróbálom majd. :)
júl. 25. 08:08
 14/14 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Mindenképp próbáld meg, sok sikert! :)
júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!