Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik a pótfelvételi?

Hogyan működik a pótfelvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Idén jelentkeztem orvosira de mivel nincs szóbeli nem tudok javítani, emiatt nem biztos hogy bekerülök, viszont tudom hogy hirdetnek pótfelvételit több egyetemen is.Melyikre érdemes jelentkezni?Miért van az hogy tavaly pl 8-an jelentkeztek pótfelvételin de egy embert se vettek fel(Szegeden)?

2020. jún. 2. 13:07
 1/3 Oaken Di válasza:
16%
Nem tudom. Én már voltam pót felvételin. Azt mondják , hogy picit nehezebb de engem felvettek.
2020. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
A pótfelvételi ponthatára nem lehet alacsonyabb, mint az általános eljárás. Valószínűleg ezért.
2020. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
17%

A második válaszoló valami klasszikus büfészak hallgatója, ne hallgass rá!

Pótfelvételit pedig szoktak hirdetni, és orvosin általában a júliusban a NEM INDULT helyeket szokták feltölteni következő hónapban. Itt szokott egy pár ponttal esni a ponthatár, de ne számíts csodára.


Egyébként is, by the way, augusztus legvégén jön ki az eredmény, 1 hét tanévkezdés előtt elég arra, hogy mentálisan felkészülj az orvosira, keressetek albérletet stb..?

2020. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!