Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feldolgozott dokumentum de...

Feldolgozott dokumentum de nincsen pont, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete feldolgozták Felvi.hu-n a középiskolai bizonyítványomat, viszont nincsen belőle pont számolva, pedig azzal jobban járnék mint a duplázással. 100% hogy lehet belőle pontot számítani. Szerintetek 24.-ig még jelenhet meg pont? Esetleg valaki van még ilyen helyzetben?

júl. 19. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Köszönöm a visszajelzésedet. Szeretném tisztázni, hogy a vidéki egyetemek semmilyen szempontból nem jelentenek alacsonyabb színvonalú képzést. A jogi és pszichológiai képzés színvonala minden akkreditált intézményben magas, és a diploma megszerzése minden esetben komoly szakmai felkészültséget igényel. A vidéki egyetemek nem 'elfogadnak bármit', hanem az országos előírásoknak megfelelően végzik az oktatást és a pontszámítás is ennek megfelelően történik.


Az ilyen jellegű kijelentések nemcsak sértők, de alaptalanok is. Minden intézmény büszke a saját oktatási színvonalára és eredményeire, függetlenül annak földrajzi elhelyezkedésétől. A vidéki egyetemeken is ugyanolyan magas színvonalú képzésben részesülök, mint bármelyik másik intézményben.

júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%

2024-től az egyetemek saját maguk döntehetik el, mit fogadnak el, és mit nem, tehát nem igaz az az állításod, hogy

Ajánlom a figyelmedbe a statisztikákat, ezt max szeretnéd hogy így legyen, de jognál köszönőviszonyban sincs a vidéki egyetemek színvonala az ELTE-hez Pázmányhoz képest. Aki vidéken végzett, nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem kap munkát Budapesten. Ne haragudj, de nem látszik hogy nem vagy jártas a témában.

De talán majd végzés után belátod hogy nekem volt igazam.

júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*az az állítàsod, hogy országosan van szabályozva
júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
HEHE itt szapuljátok a pszichológust, holott gondolom úgyis felveszik... úgyis elvégzi és úgyis jól fog keresni...Szerintem most sem kell sajnálni, ha már ezt megengedheti magának.
júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem szapulja senki, és nem érdekel a keresete sem. Pusztán eloszlattam a tévképzeteit

Nem is értem miről beszélsz. Mit engedhet meg magának? Azt hogy kifizeti az egyetemet? Nem olyan hatalmas összeg, pláne vidéken. Nem tudom hogy ebből hogy következik hogy nem kell sajnálni...

júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!