Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feldolgozott dokumentum de...

Feldolgozott dokumentum de nincsen pont, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete feldolgozták Felvi.hu-n a középiskolai bizonyítványomat, viszont nincsen belőle pont számolva, pedig azzal jobban járnék mint a duplázással. 100% hogy lehet belőle pontot számítani. Szerintetek 24.-ig még jelenhet meg pont? Esetleg valaki van még ilyen helyzetben?

júl. 19. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ez mindenhova le van írva.

Milyen szakról van szó? A felvi.hu kalkulátora hány pontot mutat?

júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az e-felvételi rendszerben a “Feldolgozva” jelentése: a dokumentum típus és formai követelmények alapján ellenőrzésre és feldolgozásra került. Figyelem! Ez az állapot nem jelenti azt, hogy az abban foglalt eredményből bizonyosan pontszám is számítható! A státusz azt mutatja, hogy maga a dokumentum annak típusát, formai követelményeit, olvashatóságát tekintve megfelelő.

júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én közvetlen írtam tegnap a felvinek, mivel már van egy Pszichológusi diplomám és abból szerettem volna számoltatni a pontjaimat a jogász osztatalan képzésre, mivel biológiából volt anno csak emeltem...De az érettségit nézte nekem és mivel nincs csak biológiából emeltem, így 0 pontot ír nekem is.
júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 és neked úgy hány pontod van?
júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
425 pontom lenne így
júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mármint biosz nélkül vagy azzal együtt? Melyik egyetemre jelentkeztél?
júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
csak annyi pontom lenne, de 0 pontot ír, mivel a joghoz nincs elfogadva az emelt biológia viszont egy emelt kellene...csak egyszerűen bevágtak nekem egy 0 pontot, mert az érettségimet nézték és nem a diplomámat.
júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
#7 nem tudom ez melyik jogi egyetem lenne, de a budapestieknél le van írva a felvételi tájékoztatókban hogy milyen előzetes tanulmányokat számítanak bele. A Pázmányon és Károlin max az egyes államigazgatási (pl igazságügyi igazgatási) szakos eredmènyeket számítanak bele. A pszichológiának semmi köze a joghoz, nem nagyon értem miből gondoltad hogy ezt el fogják fogadni. És ezt most nem sértésből írom, csak szerintem nem a felvi a hibás ebben az esetben. Egyébként a pestieknél az is megvan adva, hogy milyen emelteket fogadnak el. A biológia nincs köztük.
júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

El kell fogadniuk, mert bál feltételezed de utána tudok nézni a dolgoknak.

Törvényszéki pszichológus leszek ha el fogom végezni a jogot.

És mint leírtam biológia emeltet nem veszik számításba, így kevesebb ponttal tudok csak jelentkezni, ha csak a diplomát nézik. És bár eltérő 2 szakma, mégis nagyon jól kiegészítik egymást.


Természetesen máshová is beadtam a jelentkezésemet, ahol jól számolták a pontokat, viszont a jelenlegi lakhelyemhez közeli egyetemnek jobban örülnék, és az nem Budapest.


Mint valószínűsíthető kérdező egyszerűen, csak elszámolták nálad a pontokat. Ezért is ajánlom, hogy minél hamarabb vedd fel velük a kapcsolatot e-mail-ben, ha azt tapasztalod, hogy számodra nem a legkedvezőbben számolták ki a pontjaidat.

júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Budapesten így biztosan nem fogsz jogi egyetemre bekerülni. Vidéken ezek szerint elfogadnak bármit, de ott nyilván a képzés színvonala is ennek megfelelő lesz.
júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!