Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítvány...

B kategóriás jogosítvány szerzés mennyi szabadidőt vesz igénybe?

Figyelt kérdés

júl. 4. 04:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Vezetésre lehet valahogyan gyakorolni?
júl. 4. 05:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg van szabva, hogy hány órán kell részt venni. Ezen kívül egyénfüggő, hogy ki hány órát fordít a tanulásra.


Vezetésre jogilag nincs lehetőség gyakorolni, csak abban a 30+ órában, amíg az oktató melletted ül. Nem hivatalosan pedig apa/anya elvisz egy kihalt környékre, és ott tudod gyakorolni a kuplungozást. Ha elkapnak a rendőrök, akkor a melletted lévőnek instant bevonják a jogsiját, téged meg eltiltanak a vezetéstől.

júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fél-1 év attól függően, hogy az elémlet rögtön sikerül-e és utána mikorra lesz gyakorlati oktatód. Utána pedig, hogy ténylegesen mennyit kell ahhoz vezetned, hogy vizsgázni tudsz gyakorlatból.
júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég keveset. Mármint, megcsinálod a kreszt, nyilván az mindenkinek más időbe telik. Utána pedig ugye 30 órát kötelező levezetni (azt hiszem csak 29-et, igazából, és a 30. alkalom az maga a vizsga, de nem tudom pontosan, de amúgy egy mindegy). Ha annyi idő után nem sikerül, akkor nyilván kell venni még órákat, de amúgy én pár éve tettem le a jogsit, és akkor általában heti 2 alkalommal fértem be 1-1 órára, a vége fele pedig heti 2x2 órát vezettem. Szóval valójában hetente pár órát vesz csak el maga a vezetés. Én ilyen tempóban 2 hónap alatt végeztem a gyakorlati óráimmal, de tudom, hogy ez nem mindig így van, a testvérem pl. olyan oktatóhoz járt, aki általában mindig csak heti 1 órát vállalt be.. szóval nagyon lassan ment a dolog. Összességében nem egy nagy dolog a jogsi szerzés, max. heti pár órát vesz el a szabadidődből.
júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!