Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy B kategóriá...

Mennyibe kerül egy B kategóriás jogositvány napjainkban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez nem közoktatás, másrészt a közlekedésben kétnaponta megválaszoljuk.
2018. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hidd el, hogy elég változó. 160-200 Ezer forint körül mozog.


De ezeket a költségeket lehet csökkenteni.


Némely iskolák(mármint nem autós iskola, hanem rendes) szoktak szervezni elméleti és egészségügyi tanfolyamot is. Ezek ingyenesek. Így csak a vizsgadíjat kell kifizetned. Bár nem tudom hány éves vagy. Azzal is tudod csökkenteni a költségedet, ha minden vizsgád elsőre sikerül.


Ami a legnagyobb részét teszi összegben az a 30 óra vagy több gyakorlati vizsgád. Itt ugye óradíjban számolnak és 3600-4500Ft/óra a díja. Ezt az adott autósiskola válogatja.


De egyébként tényleg változó. Neked kell megtalálni a szimpatikus autós iskolát ahol meg tudod csinálni. De én azt mondom, hogy a legtöbb helyen mindennel együtt olyan 180 000 Ft-ból meg lehet csinálni. (Bár én vidéken élek és itt ez reális. Pesten, vagy nagyobb megyeszékhelyi városban lehet drágább.)

2018. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

*30 óra vagy több gyakorlati része.. Nem tudom, miért írtam ide azt, hogy vizsgád.


+ Ugye van 3 vizsga. Forgalmi, Elméleti, Egészségügyi.

2018. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak
2018. okt. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!