Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi munka meghamisításáé...

Közösségi munka meghamisításáért bűntethető lennék?

Figyelt kérdés
A suliba kaptunk egy lapot amin ezt vezetni kell. Szerintetek ha ilyen 20 órát beírok és egy random aláírással aláírom lehet belőle probléma? Az osztályfőnökömet teljesen nem érdekli ez az egész mindent csak aláír és kész nem is nézi meg. Szerintetek van lebukás faktor? Ha az iskola felhívja azt a szervezetet amit beírtam büntethetnek emiatt?

jún. 18. 19:45
 1/3 Potyondi Gergely válasza:
100%
Valószínűleg igen ha lebuksz. Inkább próbáld meg a 20 órát valahogyan igaziból megcsinálni.
jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Okirathamisítás.
jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan esetről is tudok, hogy egy gimnáziumból kirúgtak egy diákot, amiért orvosi igazolást hamisított. Úgyhogy ha nem akarsz ilyesmit kockáztatni, én a helyedben nem próbálkoznék hamisítással. Túl sokat veszíthetsz, ha lebuksz.
jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!