Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanár szeretnék lenni, így...

Tanár szeretnék lenni, így arra az elhatározásra jutottam, hogy jelentkeznék jövőre főiskolára munka mellett, levelezőn. Egri Eszterházy Károly Főiskola milyen?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy nehéz lesz, főképp munka mellett. Mennyire nézik a munkaerőpiacon, ha Egerben végzek? Pécshez lakom közel, de ott nincs levelező, viszont biztosan az lenne a színvonalasabb, bár nem tudom, hogy mennyit számít.
jún. 8. 15:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Földrajz-matek, vagy földrajz-töri lenne a cél.
jún. 8. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
A munkaerőpiacon pont senkit nem érdekel, hogy hol szereztél diplomát. Kezdőként mindenhol hátrányban leszel.
jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda ne! A színvonal alacsony, viszont abszolút nem hallgatóbarát intézmény, semmilyen szempontból. Nagyon utáltam. Most SZTE-re járok, sokkal normálisabb és jobb hangulatú az egész.
jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De, ha máshol nincs levelező?
jún. 8. 23:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Nappalira sajnos nincs lehetőségem járni.
jún. 8. 23:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán azt a pár alkalmat elviselem Egerben, de ha annyira rossz, akkor talán felhagyok ezzel az egésszel, pedig nagy álmom.
jún. 8. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy sehol máshol nincs levelező? Pesten se? Pázmány, Károli? Az még közelebb is lenne neked, és minden szempontból jobban járnál vele. De szerintem Debrecenben, Veszprémben és Szegeden is lennie kell levelezőnek is.
jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyíregyen szokott még lenni.
jún. 9. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felvételizz oda, ahová kényelmes, és legyen meg a papírod. Majd hozzátanulsz még magadtól.
jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, most néztem a felvit. Idén, amilyen szakra mennék, csak Egerben indítanak levelezőt. A nappalit is bevállalnám szívem szerint, ha helyben lenne valamilyen egyetem, de hogy elköltözzek máshová albérletbe, azt azért nem vállalnám.
jún. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!