Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anatómia szigorlatról lenne...

Anatómia szigorlatról lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Elsősorban kérlek titeket olyanok válaszoljanak, akiknek van tapasztalata.

A szigorlat jegye számítani fog bármit is a jövőben? Munkalehetőség esetén például?



jún. 6. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakra jársz? Orvos, fogorvos, gyógyszerész, ápoló, pszichológus, egyéb?


Alapvetően azért azt mondanám, hogy egyetlen jegy kb. semmiben nem fog korlátozni.

jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat a Semmelweisre általános orvosira
jún. 6. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Summa cum laude végeztem Szegeden.

Soha a kutya sem kérdezte, sem a minősítést, sem az egyetemet.


Nem tudom, hoyg van-e még fizikai index, illetve a vizsgáztató rálát-e a korábbi jegyeidre. Annak idején legfeljebb annyi jelentősége volt az anatómia jegynek, hogy a többi tárgyból könnyebben megadták a jobb jegyet, ha az jól sikerült, nem tette fel az extra szívatós kérdéseit.

jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mentsen Isten, hogy valaha a kezeid közé kerüljek.


Ha valaki így áll ehhez a hivatáshoz az már eleve rossz.

jún. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves kommentáló! Elnézésedet kérem. Tudod a tudás meg a jegy nem fedi egymást minden esetben, ha egy olyan vizsgáztatóhoz kerülsz, akinek a célja a megalázás mesterfokon. Azért kérdeztem, hogy számít-e, mert a leendő munkahelyemen talán megnézik majd és őket nem fogja érdekelni, hogy ezt ki adta nekem. Attól még , mert tegyük frl valaki nem tudja egy kis ér nevét, vagy a olacenta fejlődésének egy apró lépéset, abból lehet egy nagyszerű sebész vagy akármilyen más orvos. Javaslom kérdezd meg az orvosaidat hányas jegyeket kaptak. Biztosan volt köztük okyan, aki megbukott valamiből egyszer, vagy kettessel vergődött át egy csomó dolgon.
jún. 7. 07:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, mmunkáltató ilyet nem néz. Pláne Magyarországon, itthon még csalókat is alkalmaztak orvosként, mert arra nem vették a fáradságot, hogy a végzettségét elleőrizzék.
jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!