Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy szakmát kitanulni is...

Egy szakmát kitanulni is nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, történelem-etika szakos tanári szakra. Bevallom őszintén, nekem kicsit sok, nehezen is fogom fel miről van szó, plusz annyira nem is érdekel az egész, arra jöttem rá, mind a szorgalmi, mind a vizsgaidőszak eléggé húzós. Így mindenképp váltanék. Persze a felsőoktatást se szívesen engedném el, de sokan mondták, hogy egy töri szak nem tartozik a nehéz szakok közé, így nem biztos, hogy más szak könnyebb lenne. Így maradna a szakma, leginkább valami műszaki témájú szakmában tudom amúgy elképzelni magam, a magolás nagyon megy, arra jöttem rá. Szerintetek?
máj. 20. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen céltalanság mellett nehéz lesz.
máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!