Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire nehéz kitanulni a...

Mennyire nehéz kitanulni a fodrász szakmát?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy sokkat többet érnék egy jó szakmával, mint az elvégzett egyetememmel.

A fodrászat vonzana, van szépérzékem, úgy gondolom kézügyességem is, de valamiért félek, hogy hibázni fogok.

Meglehet tanulni minden lépést a tanfolyamokon, tehát ha mindent a tanultak szerint csinálok, akkor nincs mit elrontsak?

Megköszönném a tippeket, tanácsokat, tapasztalatokat.

23n


2019. aug. 5. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy van szépérzéked és jó a kézügyességed. Szerintem ez a kettő a legfontosabb.
2019. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kézügyességem abból adódóan, hogy elég szépen rajzolok, irok főleg kalligrafikus betüket, magamnak a körmeimet nagyon szépen diszitem. Frizurákon még nem próbáltam, mert eddig nem foglalkoztatott az ötlet, csak igy hirtelen gondoltam rá. :)
2019. aug. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!