Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy butanak tűnő de szerint...

Ha egy butanak tűnő de szerintem okos végzettség nélküli 20 éves lánynak azt javaslom hogy tanuljon, s kedvet kapott hozzá, hova vihetem el ahol szakember méri fel mennyire okos s merre érdemes elindulnia?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 14:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Jézus
ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pályaválasztási tanácsadóra gondolsz.
ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
100%
Szerintem magadat és mérettesd fel.
ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Csak utánad
ápr. 9. 14:44
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Minek olyan ember, aki felméri a "képességeit"??


Ha semmi sem érdekli, felesleges tanulnia, úgysem fogja odatenni magát. Ha valami érdekli, egy próbát mindenképp megér, főleg hogy már csak ledolgozni kell az államin lenyomott képzési időt, ha nem fejezei be.


Max én is azt tudom mondan, hogy pályaválasztási tanácsadó. Vagy vidd el egy IQ tesztre, de akkor remélem érezni fogja, hogy ez tőled mennyire megalázó lépés.

ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
2 ennél azért többről van szó
ápr. 9. 15:17
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem ő nem lelki beteg hogy megalázva érezze magától attól ha valaki elindítja egy jobb élet felé...

Egészséges személyiségről van szó

ápr. 9. 15:19
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de az eléggé megalázó, hogy elhiteted vele, hogy elég okos hozzá, aztán mikor meglepetésedre belemegy, mégis elküldenéd "felmérni, hogy mennyire okos".
ápr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy ilyen emberrel, aki így beszél egy nőről sosem jönnék össze.
ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
8-as tanulj meg értelmezni
ápr. 9. 16:02
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!