Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy butanak tűnő de szerint...

Ha egy butanak tűnő de szerintem okos végzettség nélküli 20 éves lánynak azt javaslom hogy tanuljon, s kedvet kapott hozzá, hova vihetem el ahol szakember méri fel mennyire okos s merre érdemes elindulnia?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 14:21
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
9 hála a jó istennek akkor velem biztos nem.
ápr. 9. 16:02
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

#10


"hova vihetem el ahol szakember méri fel mennyire okos"


Nézz tükörbe ember. Aztán lehetőleg fejeld le.

ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Próbáld újra értelmezni
ápr. 9. 16:09
 14/34 A kérdező kommentje:
Sokadszorra még neked is mehet...
ápr. 9. 16:09
 15/34 anonim ***** válasza:
ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Köszi. De sajnos nem jó, már nincs tanulói jogviszony. Ráadásul ez nem pályaválasztási hanem továbbtanulási tanácsadás lenne ami ha van is köze egymáshoz, nem ugyanaz...
ápr. 10. 10:10
 17/34 anonim ***** válasza:

Mi érdekli? Miben jó? Mit csinál szívesen? Mi az, ami lelkesedéssel tölti el? Milyen munkakörben tudná elképzelni magát? Mivel szeretne pénzt keresni?


Nem kell ide szakember, hanem csak önismeret.


Ha pedig nem tudja a fenti kérdésre a válaszokat, akkor kezdjen el tapasztalatokat gyűjteni az életben:

menjen el különböző helyekre dolgozni és nézze meg, hogy melyik fekszik neki. Utána okosabb lesz és legalább azt tudni fogja, hogy mit ne.. :)

ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Azért azonnal sokkal komolyabb téma minthogy ne bízzuk szakemberre. Már csak a kora miatt sem. Ha ez ilyen egyszerű lenne akkor már most nem itt tartana.
ápr. 16. 13:58
 19/34 anonim ***** válasza:
Te egy nárcisztikus incel vagy.
ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

18-as: egy szakember sem fog a csaj helyett élni és tapasztalatokat nem fog így szerezni, anélkül meg elég nehéz önismeretre szert tenni.


Szerintem azért tart itt, mert mindig mástól várja a megoldást ahelyett, hogy elkezdene élni..


Induljon el akármerre, ami egy kicsit is érdekli és utána majd alakul!!

ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!