Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elvégzem a jogot (ELTE) és...

Ha elvégzem a jogot (ELTE) és utána egy cukrász tanfolyamot, van esélyem munkát találni?

Figyelt kérdés

Mármint azt hallottam, hogy jó, ha több lábon állok. A diplomát mindenképp szeretném, jó ha van. Utána viszont cukrászattal szeretnék foglalkozni, de ha becsődöl, bíró lennék. Van esély hogy ezt ki tudjam vitelezni? Illetve anyagi megélhetést ez fog biztosítani? HOgy látjáok? Tapasztalatokat is várok, ha van olyan itt..

Köszönöm!


2010. okt. 22. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább döntsd el, mit szeretnél, a jogra rendesen kell gyúrni, nem leszel csak úgy bíró egyből...
2010. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hidd el, tudom :)

Csak a kilátásaim érdekelnek...

2010. okt. 22. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:

"de ha becsődöl, bíró lennék"


Úgy tudom bírói posztra csak a summa cum laude minősítéssel végzett jogászoknak van esélyük. Ha meg már így elvégzed az egyetemet, csak kapsz azzal is munkát...

2010. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hál' isten (és lehet beképzeltnek tűnök, de csak tisztában vagyok magammal) amit elhatározok azt végig viszem...

Hajtani kell az fix de meg tudom csinálni... De a kérdés nem erről szólt.

2010. okt. 22. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Maradj inkább a cukrászatnál...
2010. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annak jobb esélye van, hogy bejön?
2010. okt. 23. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs nagyobb esélye,hogy bejön,csak Te egy f@sz vagy.
2011. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!