Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett diákmunka?

Egyetem mellett diákmunka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyanoktól várnám a választ, aki tapasztaltabb már. Jövőre megyek egyetemre, anglisztikára, ha minden jól megy! Barátommal szeretnénk összeköltözni a szüleim régi lakásába. Természetesen mi akarjuk eltartani magunkat, illetve a lakást. Mennyire van esély, h egyetem mellett tudnánk dolgozni jó fizuért?

2023. dec. 3. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít jó fizunak?

Nem lehetetlen dolgozni, persze ez függ az órarendedtől is.

2023. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Sokan csinálják. Pláne, hogy ti ketten vagytok és lakbért se kell fizetni csak rezsit.


Sok sikert!


A futárkodás rugalmas, de érdemes amint lehet szakhoz kapcsolódó munkát végezni, a tapasztalat miatt.

2023. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég optimista válaszok érkeztek.

Ezt te fogod érezni mi fér bele és mi nem.

Nem ajánlott az első 2 évben nagyon dolgozni, mert nagyon könnyen meg lehet duplázni az egyetemi félévek számát akkor pedig gyakorlatilag többet buksz, mint amennyit nyersz az egészen.

1. félévet erősen ajánlott kivárni, hogy ne érjen meglepetés

Anglisztika pedig nem tartozik a könnyűek közé...(írom mind ezt mérnök hallgatóként)

2023. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!