Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanárra lenne szükségem...

Magántanárra lenne szükségem matematikából, hol keressek olyant, aki akár msn-en is segítene?

Figyelt kérdés
Nem tudok eljárni tanárhoz, úgy tudom, már így is lehet segítséget találni, természetesen nem ingyen. Valaki közületek esetleg tud ilyen magántanárt, ha igen mennyiért vállal egy órát?
2010. okt. 19. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha leírnád, h hova valósi vagy, hány éves, hanyadikos. :)
2010. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9-es, Pécs mellett élek, egyedül nevelek egy gyereket. Eddig csak szakmám volt, most kezdtem el az érettségit távoktatásban. Msn-en mindegy hogy hova valósi vagyok, nem tudok elmenni magán órákra, és nem tudok sajnos még külön fizetni azért, hogy házhoz jöjjön a segítség.
2010. okt. 19. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Van még szükség a tanárra?
2011. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!