Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett van idő hobbira?

Egyetem mellett van idő hobbira?

Figyelt kérdés

Valamilyen műszaki vagy természettudományi szakra gondoltam.

Lehetséges emellett magasabb szinten űzni valamilyen hobbit?

(tehát amire napi kb. 2 órát rá kell szánni)


2010. okt. 16. 10:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia, 21:20-as vagyok. Nos nekem nincs sok mindent tanulnom, mert ha jó agyad van akkor megjegyzel dolgokat, igaz néha nekem is bele kell néznem, de amúgy állandóan szövetmintákat meg kísérleteket végzünk, és ott mondjuk fontos az emlékezőtehetség, hogy aztán felismerd a dolgokat.... Ki lehet bírni,mert kedden van reggel 1 órám, meg este 1, aztán szerda reggel 11:00-ig aztán szabad vagyok, csütin meg csak előadásom van, amire nem mindig járok, mert fenn van neten az anyag, egyébként mindenre felteszik az anyagot, még gyakorlatról is.. igaz én itt fogom hagyni.
2010. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én ugyan nem BME-n, de építőmérnöknek tanulok, e mellé nem tudok bepaszírozni hobbit... két hetente van egy szerdai napom, amikor nem kell suliba mennem, de általában az is végre egy hosszabb alvásra, és kiadósabb tanulásra megy el, mert enélkül agyhalál lenne. Ennél sokkal sokkal többet kell tanulnom, mert jelenleg a túlélésért vergődöm, még is úgy érzem olykor hogy már sok :) Míg a humán szakok inkább "magolásról" szólnak (ez csak az én meglátásom, bocsi ha nem), ez a szak sokkal inkább megértést kíván, hiszen ha elkezded pl a matekot vagy mechanikát magolni, akkor heteken belül elvérzel, hisz egyik anyag épül a másikra, a magolás alanyai meg többnyire elszállnak, és el sem raktározódnak, mint megértett valami. Ehhez viszont baromira sok agymunka szükséges, amihez már igen nagy megerőltetés szükséges, ha előtte reggel 8-tól, este 7-ig iskolában voltam. Én egyetlen egy napra tudtam beiktatni, egy kis esti úszást kikapcsolódásként, és ehhez igyekszem is tartani magam, ennél többre viszont nem telne az időmből :S
2010. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!