Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett van idő hobbira?

Egyetem mellett van idő hobbira?

Figyelt kérdés

Valamilyen műszaki vagy természettudományi szakra gondoltam.

Lehetséges emellett magasabb szinten űzni valamilyen hobbit?

(tehát amire napi kb. 2 órát rá kell szánni)


2010. okt. 16. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
eléggé necces, de ha nagyon akarod, biztos meg tudod oldani, de nem lesz egyszerű
2010. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé húzós. Én reggel 8-tól 5-ig biztosan suliban vagyok, ezeken a napokon még talán megoldható lenne. Heti kétszer 7-ig, így sokszor saját magamra sem jut időm, a délutánomat, estémet kitöltik az évközi feladatok, illetve zh-kra tanulás... Nyilván egyénfüggő hogy ki mennyire bírja a nyomást, nekem jelenleg hobbikra nincs időm, maximum hétvégén.
2010. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is csak a hétvégék vannak kb. Bár két órát (ha nem is naponta) de rá lehetne áldozni valamire pihenésképp. (mérnöknek készülő)
2010. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mennyit kell utaznod. én vidékről járok be, min. 1 és 3/4 óra mire beérek a suliba, hazafelé ugye ez több, mert akkor többet várok a buszra... szóval nekem nem nagyon van időm semmire. egy nap 3,5-4 óra elmegy az utazásra, ami ugye nem kevés, plusz ez miatt korán is kell kelnem... barátommal is csak hétvégén tudok találkozni, szóval akkor sincs időm annyira hobbyra.
2010. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szervusz, én nekem annyi időm van , hogy na.. pedig egyetemre járok, és naponta csak 2 órám van, hétfőn csak 1, a péntekem pedig szabad.Annyi időt tudok a hobbimmal foglalkozni, amennyit csak akarok.. Szóval csak jól kell összeállítanod az órarended.
2010. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

21:13

Hallod te milyen szakra jársz? Én örülök ha nem 5-re vergődök haza.

2010. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21:13-as vagyok, hm biológia, mint kutató , elég uncsi egy ág.. és nem is olyan nehéz
2010. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

21:20

Hogy csinálod?

Mindenhonnan azt hallani hogy a természettudományos karokon nagyon elhivatottnak kell lenni hogy egyáltalán túlélje az ember. Te hogy látod ezt?

Esetleg valaki tud nekem mondani valamit az ELTE TTK-ról (fizika vagy matek) vagy a BME-ről (mindegy milyen kar)?

Nagyon nehezek? Elég jók az agyi képességeim, de nem vagyok zseni.

2010. nov. 1. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:

nos én földmérő mérnökiről tudok mondani dolgokat.


Megérteni a matekot nem nehéz (főleg mert itt a tanárok készítettek "jegyzetet". Ami lényegében matekból egy 250 oldalas könyv, geometriából csak erre a félévre olyan 130, és lehet venni). Egyes egyetemeken nem ilyen "jófejek", ott saját jegyzetből kell tanulnod.


Nem mondanám azt, hogy nehéz (mármint felfogni a dolgokat). Inkább néha kicsit sok.

2010. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

BME-ről:

Bitang sokat tanulok, ami általában a házikra megy el, emellett nemigen jut más hobbira idő, de ha nagyon akarnám lehet h bele tudnám paszírozni mondjuk a napi 1-másfél órát. Üdv

2010. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!