Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem? (angol)

Valaki lefordítaná nekem? (angol)

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne ha viszonylag pontosan lenne lefordítva, mielőtt valaki letámadna nem a házi feladatom szeretném itt megíratni valakivel, hanem tétel lenne, és jó lenne ha nem hülyeségeket hordanák össze érettségin...nagyon szépen megköszönném ha valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget mert egyedül lehet nagyon összekeverném az időt és minden többi nehezebb ragozásokat...:(

szöveg:(tétel, nem én találtam ki ezt a témát)

Anya, lenne egy kérésem! Meghívtak egy partira, ami egy nemzetközi klubba lesz rendezve, egy másik városban. Hajnalban indul egy busz haza. Annát már elengedték. A bulinak előnyei is lesznek; tudom gyakorolni a nyelvet és szerezhetek új barátokat. Ha valami baj lenne feltudlak hívni a mobilomról. Nagyon örülnék ha elengednél!



nos ez lenne valaki segítsen légyszives mert egyedül nehéz lenne nekem helyesen lefordítani, betudnám gépelni webfordítóba is de inkább azt nem szeretném... köszönöm előre is ha valaki segítene...:(


2010. okt. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mum, I've got a request. I've been invited to a party, which will be organized in an international club in another town. There's a bus home at dawn tomorrow. Anna's parents let her go. The party will have advantages too, I can prctice the language and gain new friends. If there's a problem, I can call you on my mobile. I'd be very glad if you let me go.
2010. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
practise, csak elírtam.
2010. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy :)
2010. okt. 5. 21:13
 4/7 anonim válasza:

Deak Mom

I have a request.

I have been invited to a party, witch is heald in an international club, in a nother city. Theres a bus in the morning. Ann has already been permited to go. The party has advantages; I could meet new friend and I could paktice my Laungage skills. If theres are problems I can reach you from my mobile.

I would be very happy if you let me!

2010. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is :) de most melyik a jó? vagy mind kettő az?
2010. okt. 5. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém biztos, hogy jó, a másik is többé-kevésbé, de tíz elírás van benne.

1.

2010. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, jó lett :)

lehetne még egy ugyan ilyen kérésem, hogy lefordítanád?:(

Tényleg nem vagyok lusta, de szeretném ha jó lenne az érettségim ..:(

2010. okt. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!