Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki kéne nyomtatnom egy papírt,...

Ki kéne nyomtatnom egy papírt, hol oldjam meg?(Debrecen)

Figyelt kérdés

Idén kezdtem itt egyetemen és tippem nincs hová menjek, nem nagyon mászkálok sok helyre. Eddig az ilyesmiket meg tudtam oldani otthon, de nekem ma szóltak és holnap az egyik órámra már kéne, és már a koliba vagyok.

Valaki tud valami tippet, valami olyan helyen ahol nincsenek horror árak, és lehetőleg valahol az egyetem főépületének környékén van? Illetve reggel hét és dél között érek rá.


2022. nov. 6. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtárban is tudnak nyomtatni, amúgy a nyomtatás nem drága, pár forintról van szó, egy oldal kinyomtatása még 100 forint sincs.
2022. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
100%
Főépület földszinten van egy fénymásoló, vagy ha bemész az épületek közé, ott van a kémia épületben is egy, meg a menza mellett is. A kolitokban amúgy nem lehet nyomtatni? A miénk a leglepukkantabb koli volt de a könyvtárszobában mindenkinek járt évi 50 oldal ingyen nyomtatás.
2022. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A menza melletti az az, ami az egyik Kossuth kolinál van, ugye?😅
2022. nov. 6. 20:13
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, ott az átjáróban, valami csillagászati neve van asszem :D ott a campuson mindegyik valami hold vagy nap vagy bolygó nevű fénymásoló.
2022. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én térképen ezt találtam, meg ránézésre mintha rémlene :D

[link]

2022. nov. 6. 20:32
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Az lesz az, lehet azóta már megváltoztatták a nevet meg a dizájnt.
2022. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én is itt nyomtattam, még a szakdogámat is a leadás napján reggel. Teljesen baráti árak voltak, legalábbis még akkor, nem tudom azóta hogy van, de én kb mindent itt nyomtattam, mert ott laktam a Kossuth koliban és ez volt a legközelebb. De az egyetemi könyvtárban is nyomtatnak amúgy.
2022. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor csak annyi, hogy rárakom pendrivera, ami kell, és viszem magammal? (Hülye kérdés lvl 100 xD)
2022. nov. 6. 23:45
 9/11 Metionin ***** válasza:
Már biztos kész vagy de amúgy igen, pendrive, telefon, email, mindenhonnan tudsz nyomtatni.
2022. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen-igen, már megvan 😄
2022. nov. 7. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!