Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó átírásnál a kormányablakb...

Autó átírásnál a kormányablakban online megkötött KGFB igazolását ki kell nyomtatnom vagy elég ha bemutatom a bizonylatot pl iPad-en?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Az ügyintéző látni fogja a rendszerben hogy van-e rajta a neveden biztosítás. Elvileg egyik sem kell. Elvileg....
2021. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Látni fogják.
2021. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Úgy emlékszek hogy a kötvényen rajta van hogy vidd magaddal
2021. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Vagy az igazoláson
2021. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

magyar bürokráciát ismerjük...vannak azok a fajta ügyintézők, akiknek épp nem a legjobb a napja...na azok minden apróságba is képesek belekötni, amibe az ember amúgy logikát nem sokat talál.


most például abba gondoljunk bele, hogy adás-vételin személyes adatokban szerepelnie kell az állampolgárságnak. a többség nyilván ennek nem tulajdonít akkora fontosságot, ha két magyar között jön létre az adás-vétel.

na most ha kihagytad, akkor már nem fogja neked bemondásra elhinni, hogy a másik fél is magyar és el vagy hajtva, amíg nem pótoljátok minden példányon vagy nem egyeztettek telefonon az ügyintéző előtt...én így jártam...hívogathattam, mert elkövettem azt a hibát, hogy ügyfélfogadási idő vége előtt negyed órával mentem...és akkor úgy volt már vele, ha úgyis túlórázik, akkor kössünk bele apró formai dolgokba is.


szóval szerintem vigyél mindent, amit tudsz, mert ha nincs ott, akkor pont azt fogják hiányolni, ha nincs szerencséd.

2021. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg látja, tőlem kérte a papírt a néni
2021. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt héten voltam átíratni, tőlem kérte az ügyintéző a papírt, amit a biztosítónál adtak, de az nem a kötvény volt, hanem csak ilyen adatfelvételi papírszerűség.
2021. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a pipa. Június 7-re kaptam időpontot, utána leírom a tapasztalataimat, hátha valakinek még jól jön.
2021. máj. 20. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Június 7? Benne leszel a 15 napban? Nekem azt mondta a hölgy, hogy benne kell lenni a 15 napban, igaz nekem más baki volt (az előző tulaj elfelejtette bevinni a papírt, hogy kifizette a hitelt, így ott maradt a rendszerben, hogy a jármű opcióval terhelt).

Nálunk időpont nélkül is megcsinálják, hogy ha odaállítasz, csak lehet sokat kell várni, mert 2 időpontos között csinálják meg.

2021. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A megnövekedett várakozási idő miatt már az is elegendő, ha az időpontfoglalás megtörténik 15 napon belül.

Úgy tűnt, hogy az ügyintéző hölgynek elég rossz napja volt, így kérte a KGFB megköttettéséről szóló dokumentumot, tehát aki nem biztos benne, az inkább vigye magával.

2021. jún. 14. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!