Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ügyfélkaput a járványhelyzet...

Ügyfélkaput a járványhelyzet alatt is csak a kormányablakban lehet regisztrálni? Vagy van rá mód online?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha új személyid van akkor online. Ha még a régi akkor személyesen.
2020. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ügyfélkaput nem tudsz online intézni, mert ahhoz hogy online intézz valamit, ahhoz kell az ügyfélkapu.

Ez alól akkor van kivétel, ha elektronikusan már van azonosítód, vagyis 2016 utáni a személyi igazolványod. Ezen a linken tudsz akkor ügyfélkapus regisztrációt elektronikusan intézni.

[link]

2020. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor az édesanyám még várhat az eredményére, mert ugye minek neki ügyfélkapu. A háziorvos meg holnapig úgyse jelez.
2020. nov. 5. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Nem fog jelezni a háziorvos! Neked/neki kell őt felhívni!

Ma intéztük, én kellett hogy hívjam az orvost ahhoz hogy megtudja, már lehet hogy ott van a covid-teszt eredménye a rendszerben és meg lehet nézni. Nem úgy érkeznek a teszt eredmények, hogy orvosnak küldik és látja hogy jött 13 teszteredmény aznap a betegei részére, hanem bekerül a rendszerbe a te/ő adataid közé és amikor rátelefonálsz, akkor megnézik, hogy annál a betegnél van-e valami eredmény. Pont emiatt lehet megnézni ha van valakinek ügyfélkapuja, mert nem az orvosnak küldik, csak általában ő tud ránézni az elektronikus rendszerben.

2020. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Én tegnap magánban csináltam magánban, de 5-kor már fent volt az eredmény. Bár cseszhetem, mert sose szabadulok ki innen főleg, ha a második fertőzött gyanústól újraszámolják a karantént.


Persze két napot azon is buktunk, hogy a kormányhivatal nem bírt időben felhívni csak két nappal a pozitív teszt után.

2020. nov. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!