Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságos?

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés
Ma futottunk tesiből, és én futottam egy adott időt és a nálam 3 perccel később beérő gyerek (volt könnyítése, ezért egy jeggyel jobbat kap) ugyan olyan jegyet kapott. Szerintem ez igazságtalan!

2022. szept. 21. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal foglalkozz, hogy te milyen jegyet kaptak.Ha mindig azt nézed, hogy a másik mit csinál, milye van, nagyon szomorú életed lesz.
2022. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan kapott 5-t, mert a neki megszabott szintidőt teljesítette.
2022. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom, hogy ugyan olyan jegyet kapott, hanem azzal, hogy aki jobb képességű az miért kapjon ugyan olyan jegyet, mint egy rosszabb képességű... (Nem mindha érdekelne, hogy hányast kapok tesiből), én szoktam edzeni, az a gyerek meg a csipszet zabálja
2022. szept. 21. 18:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre
2022. szept. 21. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában az egész életet nem az igazságosság szabályozza. Embereknek érdemtelenül hull az ölükbe egy csomó minden, míg mások kitartó erőfeszítésének semmi hozadéka nincs. Erre előbb-utóbb rá fogsz jönni. Lehet hőzöngeni, de az semmit nem változtat a dolgon. Bele kell nyugodni.
2022. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki alapból ügyetlenebb, de szorgalmas, annak esélye se legyen az ötösre?

Arra is gondolhatsz, hogy ő négyest kapott volna a könnyítés nélkül, de a könnyítés miatt ötöst kapott.

2022. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké. Szerinted az lenne rendben, hogy csak a képességeket osztályozzák tesin, függetlenül a szorgalomtól?
2022. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!