Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BCE-GTK gazdálkodás és menedzs...

BCE-GTK gazdálkodás és menedzsment angol nyelven. Ide szeretnék jövőre jelentkezni! Fel tudnék egy év alatt készülni az ilyen szakon elvárt nyelvi szintre, ha most középszinten állok angolból?

Figyelt kérdés
A hallás utáni megértést kellene erősítenem, de sajnos nem járok kéttannyelvűbe. Lehetséges ez? Tapasztalatok a szakról!?
2010. szept. 25. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen. bár én a helyedbe magyarra mennék, azon is feltudsz venni angol nyelvű tárgyakat :)
2010. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én a Miskolci Egyetemre járok, de nálunk is vannak olyan tárgyak, amit magyar helyett angol nyelven vehetsz fel. Ilyen például a Gazdaságföldrajz, Gazdaságmatematika I., Mikroökonómia (Közgazdaságtan I.) és emellé felvettem az Angol I.-et és elkezdtük a szakmai nyelvet. Szerintem elég húzósak a tárgyak egy gyenge középsuli után - mint amilyen nekem volt - és még sokan annak is örülnek, ha magyar nyelven produkálnak kettest. :) De azt is mondják, hogy idegen nyelven sokkal kevesebbet kell teljesíteni a ketteshez, meg bármilyen jegyhez.


Remélem, tudtam segíteni! :D


19/F

2010. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!