Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus egyetem - nemzetközi...

Corvinus egyetem - nemzetközi gazdálkodás angol nyelven?

Figyelt kérdés
A Corvinus egyetem - nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven) szakra akarok jelentkezni, jövőre végzek. Középfokú nyelvvizsgám van angolból, elég az ide? Vagy mindenképpen felsőfokú kell? És milyen a suli, tapasztalatok?
2009. aug. 8. 10:38
 1/5 anonim válasza:
ide sajnos nem elég a középfoku, bejön órát adni egy külföldi proffesszor löki a szöveget és a megértés mellett még jegyzetelni is kellene. én mindezten már túl vagyok Tedd le felsöfokut,még akkor is lehetnek problémáid.
2009. aug. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A PE-n ugyanez előfordult már kedves előző, nekem is középfokúm van, igaz én folyamatosan tanulom a nyelvet, és szerintem a külföldi előadók és érthetők, jegyzetelhető, tanulhatók.


Ne a papírt nézd, hogy mid van, hanem azt, hogy mennyit értesz/beszélsz angolul. Persze, lehet, hogy a bejutáshoz nem árt a nyelvvizsga plusz pontjai, de van aki középfokúval beül egy angol nyelvű előadásra és les mint hal a szatyorban. Ott kell rádöbbennie, hogy amit ő középfoknak hitt, az kevés, mert pl már évek óta nem használta a nyelvet.

2011. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sajnálom h lassan másfél éves kommentre reagáltam :PPP remélem valaki a keresőből egyszer még idetalál és hasznosnak gondolja.
2011. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nagyon hasznos volt:) engem is ez a szak érdekel bár kicsit tartok tőle!
2011. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ildii97 válasza:
Sziasztok! Valaki aki végzi/elvégezte ezt a szakot kapcsolatba tudna velem lépni?:) Nagyon nagy segítség lenne, bár tudom régi poszt.
2016. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!